Kúpiť v pokladni

V pokladniach na bratislavskej autobusovej stanici si môžete kúpiť cestovné lístky do Viedne, na letisko Schwechat ako aj na medzinárodné a vnútroštátne diaľkové linky.

Pokladne sa nachádzajú v hlavnej hale vpravo, sú označené číslami 1, 2, 3 a nápisom Predaj cestovných lístkov.

V týchto pokladniach sú v ponuke cestovné lístky na autobusové linky rozhodujúcich tuzemských a zahraničných dopravcov.

V pokladni číslo 5, 6 označenej ako Integrovaná doprava + DOPRAVNÉ KARTY, PCL na IDS BK (tzv. ELEKTRIČENKY) si môžete vybaviť Dopravnú kartu, ktorá umožňuje lacnejšie a pohodlnejšie cestovanie najmä na regionálnych linkách Slovak Lines, ale môže slúžiť aj ako tzv. Električenka. V tejto pokladni je tiež možný nákup predplatných cestovných lístkov na integrovanú dopravu.

Otváracie hodiny pokladní nájdete TU. (Otvorí sa podstránka s prehľadom všetkých otváracích hodín.)

Cestovné lístky na viedenskú linku Slovak Lines a medzinárodné linky Eurolines si môžete kúpiť aj u našich obchodných partnerov na predajných miestach po celom Slovensku, čo najbližšie k vášmu bydlisku. Dostanete tam kúpiť aj cestovné lístky na linky dopravcov, pre ktorých vykonávame predaj lístkov cez náš predajný systém. Na predajných miestach si môžete potvrdiť tiež cestu späť pri spiatočnom OPEN lístku, na lístky zakúpené v zahraničí.

U našich partnerov v zahraničí si na kontaktných miestach môžete potvrdiť cestu späť na spiatočných OPEN lístkoch, ktoré ste si zakúpili na Slovensku. Môžete sa poradiť o možnostiach cestovania v partnerskej krajine a zakúpiť si ďalšie cestovné lístky na vnútroštátnu dopravu v príslušnej krajine.

Na požiadavku vám naše školené pracovníčky poskytnú v pokladniach aj informácie o spojoch a linkách. Prosíme vás v takom prípade o trpezlivosť, podanie kvalifikovanej informácie môže chvíľku trvať.