Letisko Viedeň – Schwechat 25x denne vrátane 7 zrýchlených spojov

Schwechat 25 krat denne

Každý deň sledujeme situáciu na cestách, aby ste na Schwechat prišli načas. Jazdíme najmodernejšími autobusmi už od 3.00 hod.

Kúpte si lístok online

Kúpte si lístok online

Ušetrite čas aj energiu a zaobstarajte si lístok rýchlo a pohodlne cez web Slovak Lines alebo vždy najlacnejšie cez mobilnú appku.

Cestujte za 1 Euro

Cestujte za 1 €

Ešte nemáte mobilnú aplikáciu Slovak Lines? Stiahnite si ju ešte dnes, zaregistrujte sa a prvý lístok do Viedne alebo na Schwechat máte iba za 1 €.

Lístok netreba tlačiť

Lístok netreba tlačiť

Stačí, keď sa pri nástupe preukážete QR kódom na displeji vášho mobilného zariadenia.

Platiť môžete aj kartou

Platiť môžete aj kartou

Nemusíte hľadať bankomat. Zaplatiť bezkontaktnou platobnou kartou teraz môžete aj priamo u vodiča autobusu.

Využite služby na palube

Využite služby na palube

Pripojte sa na Wi-Fi zdarma, alebo si užívajte zábavný portál s filmami a hudbou. Samozrejmosťou je klimatizácia a malé občerstvenie počas cesty.

Mešká vám lietadlo?

Mešká vám lietadlo?

Vopred zakúpený lístok z letiska Schwechat do Bratislavy môžete využiť v deň platnosti na najbližší spoj Slovak Lines s voľným miestom.

Autobus aj s taxíkom

Autobus aj s taxíkom

Kúpte si lístok cez web Slovak Lines a môžete si k nemu vybrať jazdu na stanicu alebo zo stanice službou HOPIN. Za 5 € k cene lístka získate voucher na jednorazovú jazdu taxíkom v hodnote až 8 €. Zistite viac >

Praktické informácie

Cestovný poriadok
Cenník
Prepravný poriadok

Vystupujete v Bratislave na Einsteinovej? Nezabudnite na to, prosím, upozorniť vodiča pri nakladaní batožiny. Uloží vám ju tak, aby ju bolo možné na zastávke Einsteinova bezpečne a bez problémov vyložiť.

Nakupujte lístky online, cez aplikáciu Slovak Lines v mobilnom zariadení, v pokladni na Autobusovej stanici v Bratislave alebo u vodiča v autobuse.