Taxíkom z domu a autobusom do Viedne či na Schwechat

Taxíkom z domu a autobusom do Viedne už za 10 €

Chystáte sa do Viedne alebo na letisko Schwechat a máte so sebou batožinu? Alebo sa ponáhľate? Alebo len chcete od začiatku do konca cestovať pohodlne? Auto nechajte doma a využite pri ceste na autobusovú stanicu alebo domov taxi službu HOPIN. Z domu až do Viedne alebo späť sa dostanete iba za 10 €. Za 10 € dostanete kombinovaný lístok v hodnote 13 €, ktorý obsahuje:

  • lístok na autobus do Viedne alebo na Schwechat v hodnote 5 € a
  • jednorazovú jazdu taxíkom v aplikácii HOPIN TAXI v hodnote 8 €

Kúpte si rýchlo online lístok 
do Viedne

Kúpiť lístok

Kúpte si rýchlo online lístok 
na letisko Schwechat (Viedeň)

Kúpiť lístok

Ako si kúpiť a uplatniť lístok?

  1. Na stránke www.slovaklines.sk vyhľadajte autobusové spojenie na letisko Schwechat alebo do centra Viedne na vami požadovaný dátum a čas cesty autobusom,
  2. pri výbere počtu osôb vyberte z ponuky možnosť, ktorá obsahuje HOPIN TAXI Bratislava,
  3. vyberte spôsob platby,
  4. skontrolujte si informácie a údaje,
  5. vykonajte platbu,
  6. po úspešnom vykonaní platby Vám na Váš e-mail príde elektronický lístok vo formáte PDF. Na poslednej strane PDF súboru nájdete unikátny 9-miestny promo kód, vďaka ktorému získate kredit na jazdu taxíkom cez aplikáciu HOPIN TAXI v hodnote 8 eur.

Aplikáciu je možné stiahnuť na zariadenia s operačným systémom Android, iOS a Windows Mobile: Po stiahnutí a spustení aplikácie HOPIN TAXI potom stačí pred objednaním taxíka už len zadať promo kód, pričom kredit sa pripočíta automaticky okamžite. Pre využívanie aplikácie nie je potrebná registrácia. Vo vozidlách HOPINu je možné platiť okrem promo kódu aj hotovosťou alebo platobnou kartou.

Promo kód platí len v prvý deň cesty so Slovak Lines (do 24 h od zadania) a je možné ho využiť na jednu jazdu taxíkom. Ak cestuje celá rodina alebo skupina z jedného miesta, stačí objednať jeden taxi a cestujete ešte lacnejšie.