Taxíkom z domu a autobusom do Viedne či na Schwechat

Taxíkom z domu a autobusom do Viedne už za 10 €

Chystáte sa do Viedne alebo na letisko Schwechat a máte so sebou batožinu? Alebo sa ponáhľate? Alebo len chcete od začiatku do konca cestovať pohodlne? Kúpte si lístok na autobus vrátane jazdy službou HOPIN TAXI. Za príplatok 5 € získate voucher na jazdu taxíkom po Bratislave v hodnote až 8 €.

Kúpte si rýchlo online lístok 
do Viedne

Kúpiť lístok

Kúpte si rýchlo online lístok 
na letisko Schwechat (Viedeň)

Kúpiť lístok

Ako si kúpiť a uplatniť lístok?

  1. Na stránke www.slovaklines.sk vyhľadajte autobusové spojenie na letisko Schwechat alebo do centra Viedne na vami požadovaný dátum a čas cesty autobusom,
  2. Vyberte si druh lístka a doplnkovú službu s jazdou cez HOPIN TAXI Bratislava (nedá sa zvoliť k detskému lístku),
  3. vyberte spôsob platby,
  4. skontrolujte si informácie a údaje,
  5. vykonajte platbu,
  6. po úspešnom vykonaní platby vám na váš e-mail príde elektronický lístok vo formáte PDF, v ktorom nájdete aj unikátny 9-miestny kód do aplikácie HOPIN TAXI v hodnote 8 eur.

Aplikáciu je možné stiahnuť na zariadenia s operačným systémom Android, iOS a Windows Mobile: Po stiahnutí a spustení aplikácie HOPIN TAXI potom stačí pred objednaním taxíka už len zadať promo kód, pričom kredit sa pripočíta automaticky okamžite. Pre využívanie aplikácie nie je potrebná registrácia. Vo vozidlách HOPINu je možné platiť okrem promo kódu aj hotovosťou alebo platobnou kartou.

Promo kód platí len v prvý deň cesty so Slovak Lines (do 24 h od zadania) a je možné ho využiť na jednu jazdu taxíkom. Ak cestuje celá rodina alebo skupina z jedného miesta, stačí objednať jeden taxi a cestujete ešte lacnejšie.